
FUBAG Дәнекерлеу аппаратының түйіспелі ұшының адаптері М10х60 мм (2 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Дәнекерлеу аппаратының түйіспелі ұшының адаптері М10х60 мм (2 дана)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 2809 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | FB.TA.M10.60 |
| Салмақ | 0,28 кг |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Оттық FB 400 |
| Биіктік_шиптор | 18.00 |
| Габариттік өлшемдері (ЛхШхВ), мм | . |
| Ұзындық_шиптор | 150.00 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Қысқаша атауы | FUBAG Дәнекерлеу аппаратының түйіспелі ұшының адаптері М10х60 мм (2 дана) |
| Ең жоғары баға | 1780.00 |
| Ең төменгі баға | 1780.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Дәнекерлеу аппаратының түйіспелі ұшының адаптері М10х60 мм (2 дана) |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Дәнекерлеу аппаратының түйіспелі ұшының адаптері М10х60 мм (2 дана) |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 3172 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20171105 |
| Шиптордың ені | 120.00 |
| Штрих-код | 4262356463380 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

