
FUBAG CRYSTAL 15R VH лазерлік нивелирі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG CRYSTAL 15R VH лазерлік нивелирі
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 0.35 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3585 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 41126 |
| Батарея | 4*AA 1,5V |
| Осы тауармен бірге сатып алады | Штатив, көзілдірік, аспа,нысана, шағылыстырғыш, Лазерлік шағылыстырғыш, Лазерлік қашықтық өлшегіштер |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Штатив, көзілдірік, аспа,нысана, шағылыстырғыш, Лазерлік қашықтық өлшегіштер, Лазерлік шағылыстырғыш |
| Биіктік_шиптор | 82.00 |
| Өлшеу диапазоны/қабылдағышпен, м | 15/30 |
| Өздігінен тегістеу диапазоны | ±3° |
| Ұзындық_шиптор | 91.00 |
| Қосымша функциялар | көлбеу сызықтарды салу, екі сәулені кезектестіру немесе бір уақытта қосу мүмкіндігі |
| Шаң-ылғалдан қорғау класы | IP54 |
| Жинақтау | қап нейлоннан, батареялар 4 АА 1.5 V |
| Қысқаша атауы | FUBAG CRYSTAL 15R VH лазерлік нивелирі |
| Штативке бекіту | 1/4” |
| Ең жоғары баға | 3022.20 |
| Ең төменгі баға | 3022.20 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG CRYSTAL 15R VH лазерлік нивелирі |
| Сайттың атауы толық | FUBAG CRYSTAL 15R VH лазерлік нивелирі |
| Қабылдағышпен жұмыс істеу үшін импульстік режимнің болуы | Иә |
| Лазер сәулелерінің бағыты | 1 тік+1 көлденең, лазерлік крест |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | VN6RGUKM38NURU_BS, VN6RGUKM3GVT8N_BS, VN6RGUKM42AJM1_BS, VN6RGUKM4VF4PU_BS, VN6RGUKM3J6PHB_BS, VN6RGUKM3OC0AE_BS, VN6RGUKM353ORG_BS, VN6RGUKM3V524G_BS, VN6RGUKM4GSI6D_BS, VN6RGUKM3BOD68_BS |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Артықшылықтары | Штативке арналған әмбебап бұранда, Импульстік режим, Маятникті құлыптау |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 2093 |
| Техникалық: Бейнеге сілтемелер | <iframe width="500" height="320" src="https://www.youtube.com/embed/acTAct-HVnI?rel=0" allowfullscreen="allowfullscreen"></iframe> |
| Лазер түрі | 635 - 650 нм, қызыл,2М сыныбы |
| Өздігінен тегістеу дәлдігі | ±3mm/10m |
| Лазер сәулелерінің ашылу бұрышы | 125 ° |
| Файлдар | https://fubag.ru/upload/iblock/63e/c4m2lq7pwb2l0h274wbtse8pu9bljlv0/fbgManual_Crystal15_v2021.pdf |
| Лазер сәулесінің түсі | қызыл |
| Шиптордың ені | 58.00 |
| Штрих-код | 4260686411262 |
| Елтаңбалар | Штативке орнату, Өздігінен нивелирлеу диапазоны, Қорғаныс дәрежесі, Импульстік режим |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

