
FUBAG Соққылы пневмогайковерт IW680 + Ұштық соққылы бастиектер жиынтығы СЫЙЛЫҚҚА
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Соққылы пневмогайковерт IW680 + Ұштық соққылы бастиектер жиынтығы СЫЙЛЫҚҚА
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 3.75 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3467 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 100110_100459 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Fubag қорғаныш костюмі, Fubag жұмыс қолғаптары , Пневматикалық құрал қосқыштары, Fubag жұмыс костюмі, шлангтар және пневматикалық құрал майы |
| Тауардың биіктігі, мм | 200 |
| Қаптаманың биіктігі, мм | 200 |
| Биіктік_шиптор | 130.00 |
| Қысым, бар | 6,3 |
| Тауардың ұзындығы, мм | 200 |
| Қаптаманың ұзындығы, мм | 200 |
| Ұзындық_шиптор | 200.00 |
| Қысқаша атауы | FUBAG Соққылы пневмогайковерт IW680 |
| Айналу сәті, Нм | 680 |
| Ең жоғары баға | 7360.00 |
| Максималды қысым, бар | 6,3 |
| Айналымдардың ең көп саны мин | 7500 |
| Маркерлер | Науқан |
| Брутто салмағы, кг | 2.85 |
| Таза салмағы, кг | 2,42 |
| Ең төменгі баға | 7360.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Соққылы пневмогайковерт IW680 |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Соққылы пневмогайковерт IW680 + Ұштық соққылы бастиектер жиынтығы СЫЙЛЫҚҚА |
| Біздің ұсыныстар | СЫЙЛЫҚ, АКЦИЯ |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сыйлық: Тауарды байлау | FUBAG 1/2 дюймдік 17 19 21 мм соңғы соққы розеткаларының жинағы |
| Ауа беру, дюйм | 1/4" |
| Қону алаңы, дюйм | 1/2" |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | 4FB38L2G2JF993, IV9LOP0RAHGDJ1, IV9LOP0RAHITB9, IV9LOQ1L2U4J4J, IV9LOP0RAHLFJA, IV9LOP0RAHNURB |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Жұмыс қысымы, бар | 6,3 |
| Қайтымды старт | Иә |
| Ұсынылатын шланг диаметрі, дюйм | 3/8" |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 4029 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20111216 |
| Ауаның орташа шығыны, л/мин | 191 |
| Мақалалар | Гараж және үй үшін кілтсөзді таңдаймыз |
| Соғу механизмінің түрі | Twin hammer |
| Жиынтықтың тауарлары | [] |
| Шу деңгейі, дБ (7м) | 90 |
| Файлдар | https://fubag.ru/upload/iblock/a1e/560v30y1gaibg8bu5r0kw1ymjhksmefx/kart_shema_100110.pdf |
| Айналымдар саны, айн/мин | 7500 |
| Тауардың ені, мм | 80 |
| Қаптаманың ені, мм | 80 |
| Шиптордың ені | 200.00 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

