
FUBAG IWM 680 1/2 дюймдік пневмогайковерт + Соңғы соққылы розеткалар жинағы СЫЙЛЫҚҚА
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG IWM 680 1/2 дюймдік пневмогайковерт + Соңғы соққылы розеткалар жинағы СЫЙЛЫҚҚА
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 3.864 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| (Жою) Max айналу сәті, н/м | 675 |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 7791 |
| Max айналу сәті, н/м | 675 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 100201_100459 |
| Осы тауармен бірге сатып алады | Пневматикалық құралдарға арналған шлангтар мен май, Fubag жұмыс костюмі, Fubag қорғаныс костюмі, Пневматикалық құралдарға арналған қосқыштар, Fubag жұмыс қолғаптары |
| Тауардың биіктігі, мм | 202 |
| Қаптаманың биіктігі, мм | 22.4 |
| Биіктік_шиптор | 125.00 |
| Тауардың ұзындығы, мм | 187 |
| Қаптаманың ұзындығы, мм | 40.6 |
| Ұзындық_шиптор | 220.00 |
| Қысқаша атауы | FUBAG IWM 680 1/2 дюймдік пневмогайковерт |
| Айналу сәті, Нм | 675 |
| Ең жоғары баға | 11430.00 |
| Маркерлер | Науқан |
| Брутто салмағы, кг | 2.64 |
| Таза салмағы, кг | 2,64 |
| Ең төменгі баға | 11430.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG IWM 680 1/2 дюймдік пневмогайковерт |
| Сайттың атауы толық | FUBAG IWM 680 1/2 дюймдік пневмогайковерт + Соңғы соққылы розеткалар жинағы СЫЙЛЫҚҚА |
| Біздің ұсыныстар | СЫЙЛЫҚ, АКЦИЯ |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сыйлық: Тауарды байлау | FUBAG 1/2 дюймдік 17 19 21 мм соңғы соққы розеткаларының жинағы |
| Ауа беру, дюйм | 1/4" |
| Қону алаңы, дюйм | 1/2" |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | 4FB38L2G2JA791, IV9LOP0RAHGDJ1, IV9LOQ1L2U4J4J |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Қайтымды старт | Иә |
| Ұсынылатын шланг диаметрі, дюйм | 3/8" |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 3769 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20190110 |
| Ауаның орташа шығыны, л/мин | 248 |
| Мақалалар | Гараж және үй үшін кілтсөзді таңдаймыз |
| Соғу механизмінің түрі | Twin hammer |
| Жиынтықтың тауарлары | [] |
| Шу деңгейі, дБ (7м) | 95,30 |
| Файлдар | https://fubag.ru/upload/iblock/4d1/bk32wo3sk44qw2pwmomj3jz9hc9ekmmi/FBGmanual_IWM.pdf |
| Тауардың ені, мм | 62 |
| Қаптаманың ені, мм | 44.5 |
| Шиптордың ені | 210.00 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

