
FUBAG 1/2 дюймдік IW720 соққылы пневмогайковерт + Ұштық соққылы бастиектер жиынтығы СЫЙЛЫҚҚА
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG 1/2 дюймдік IW720 соққылы пневмогайковерт + Ұштық соққылы бастиектер жиынтығы СЫЙЛЫҚҚА
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 3.894 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 7932 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 100192_100459 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag жұмыс костюмі, Fubag қорғаныс костюмі, IWC 600 1/2" пневматикалық амортизаторға арналған компрессорлар, пневматикалық құралдарға арналған қосқыштар, шлангтар және пневматикалық құралдарға арналған май |
| Басты бетте шығару | Y |
| Тауардың биіктігі, мм | 220 |
| Қаптаманың биіктігі, мм | 220 |
| Биіктік_шиптор | 125.00 |
| Қысым, бар | 6,3 |
| Тауардың ұзындығы, мм | 230 |
| Қаптаманың ұзындығы, мм | 230 |
| Ұзындық_шиптор | 230.00 |
| Қысқаша атауы | FUBAG 1/2 дюймдік IW720 соққылы пневмогайковерт |
| Айналу сәті, Нм | 720 |
| Ең жоғары баға | 7970.00 |
| Максималды қысым, бар | 6,3 |
| Маркерлер | Науқан |
| Брутто салмағы, кг | 2.994 |
| Таза салмағы, кг | 2,8 |
| Ең төменгі баға | 7970.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG 1/2 дюймдік IW720 соққылы пневмогайковерт |
| Сайттың атауы толық | FUBAG 1/2 дюймдік IW720 соққылы пневмогайковерт + Ұштық соққылы бастиектер жиынтығы СЫЙЛЫҚҚА |
| Біздің ұсыныстар | СЫЙЛЫҚ, АКЦИЯ |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Көлік тұрағы CODE | 35423_fubag-pnevmogaykovert-udarnyy-iw720-1-2-dyuyma-nabor-tortsevykh-udarnykh-golovok-v-podarok |
| Сыйлық: Тауарды байлау | FUBAG 1/2 дюймдік 17 19 21 мм соңғы соққы розеткаларының жинағы |
| Ауа беру, дюйм | 1/4" |
| Қону алаңы, дюйм | 1/2" |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | 4FB38L2G2JA791, 4FB38L2G2JF993, IV9LOP0RAHGDJ1, IV9LOP0RAHITB9, IV9LOQ1L2U4J4J, IV9LOP0RAHLFJA, IV9LOP0RAHNURB |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Жұмыс қысымы, бар | 6,3 |
| Ауа шығыны, л/мин | 226 |
| Қайтымды старт | Иә |
| Ұсынылатын шланг диаметрі, дюйм | 3/8" |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 4817 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20150408 |
| Ауаның орташа шығыны, л/мин | 226 |
| Мақалалар | Гараж және үй үшін кілтсөзді таңдаймыз |
| Соғу механизмінің түрі | Twin hammer |
| Жиынтықтың тауарлары | [] |
| Шу деңгейі, дБ (7м) | 85 |
| Файлдар | https://fubag.ru/upload/iblock/840/hg1ui8ztwgfxtvj3sgjheonw1gclvcd7/kart_shema_100193_100192.pdf |
| Айналымдар саны, айн/мин | 8000 |
| Тауардың ені, мм | 75 |
| Қаптаманың ені, мм | 75 |
| Шиптордың ені | 220.00 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

