
FUBAG IWM 1100 1/2 дюймдік пневматикалық гайка + 1/2 дюймдік 17-19-21 мм соңғы соққы розеткаларының жинағы СЫЙЛЫҚҚА
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
- Әртүрлі қарқындылықтағы жұмыс үшін айналу моментін реттеу (5 режим) - Ыңғайлы жұмыс істеу үшін балғаның оңтайлы орналасуы және қысқа жүрісі - Тұтқаның эргономикалық пішіні - Бастарды жылдам ауыстыруға арналған үйкеліс сақинасы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 4.06 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| (Жою) Max айналу сәті, н/м | 1080 |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 7721 |
| Max айналу сәті, н/м | 1080 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 100225_100459 |
| Тауардың биіктігі, мм | 200 |
| Қаптаманың биіктігі, мм | 23.9 |
| Биіктік_шиптор | 130.00 |
| Тауардың ұзындығы, мм | 198 |
| Қаптаманың ұзындығы, мм | 32.4 |
| Ұзындық_шиптор | 220.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/8b8/ls0msku3tmy0d0gg2drhkw15yqgs5we2/IWM1100_100225_V1.jpg |
| Қысқаша атауы | FUBAG IWM 1100 1/2 дюймдік пневматикалық гайка + 1/2 дюймдік 17-19-21 мм соңғы соққы розеткаларының жинағы СЫЙЛЫҚҚА |
| Қысқаша сипаттама | - Әртүрлі қарқындылықтағы жұмыс үшін айналу моментін реттеу (5 режим) - Ыңғайлы жұмыс істеу үшін балғаның оңтайлы орналасуы және қысқа жүрісі - Тұтқаның эргономикалық пішіні - Бастарды жылдам ауыстыруға арналған үйкеліс сақинасы |
| Айналу сәті, Нм | 1080 |
| Ең жоғары баға | 13850.00 |
| Маркерлер | Науқан |
| Брутто салмағы, кг | 2.9 |
| Таза салмағы, кг | 3,02 |
| Ең төменгі баға | 13850.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG IWM 1100 1/2 дюймдік пневматикалық гайка + 1/2 дюймдік 17-19-21 мм соңғы соққы розеткаларының жинағы СЫЙЛЫҚҚА |
| Сайттың атауы толық | FUBAG IWM 1100 1/2 дюймдік пневматикалық гайка + 1/2 дюймдік 17-19-21 мм соңғы соққы розеткаларының жинағы СЫЙЛЫҚҚА |
| Біздің ұсыныстар | СЫЙЛЫҚ, АКЦИЯ |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Көлік тұрағы CODE | 51982_fubag-pnevmogaykovert-iwm-1100-1-2-nabor-tortsevykh-udarnykh-golovok-1-2-17-19-21-mm-v-podarok |
| Сыйлық: Тауарды байлау | FUBAG 1/2 дюймдік 17 19 21 мм соңғы соққы розеткаларының жинағы |
| Ауа беру, дюйм | 3/8" |
| Қону алаңы, дюйм | 1/2" |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | IV9LOP0RAHS13R, IV9LOP0RAIAMFI, IV9LOQ1L32L8RQ |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Ұсынылатын шланг диаметрі, дюйм | 3/8" |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 2310 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20190111 |
| Ауаның орташа шығыны, л/мин | 248 |
| Мақалалар | Гараж және үй үшін кілтсөзді таңдаймыз |
| Соғу механизмінің түрі | Twin hammer |
| Жиынтықтың тауарлары | [] |
| Шу деңгейі, дБ (7м) | 90,91 |
| Файлдар | https://fubag.ru/upload/iblock/4d1/bk32wo3sk44qw2pwmomj3jz9hc9ekmmi/FBGmanual_IWM.pdf, https://fubag.ru/upload/iblock/8d8/6xx7klt7gxggy34lfdzquuagdscfkek4/kart_shema_100225.pdf |
| Тауардың ені, мм | 65 |
| Қаптаманың ені, мм | 43.6 |
| Шиптордың ені | 210.00 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

