
FUBAG Шынжырлы ара FPS 46 + Қап + Май СЫЙЛЫҚҚА
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Шынжырлы ара FPS 46 + Қап + Май СЫЙЛЫҚҚА
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 8.682 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 8758 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 38706_31772_838268 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Шынжыр, Шина |
| Тауардың биіктігі, мм | 255 |
| Қаптаманың биіктігі, мм | 25.5 |
| Биіктік_шиптор | 300.00 |
| Тауардың ұзындығы, мм | 740 |
| Қаптаманың ұзындығы, мм | 27.5 |
| Ұзындық_шиптор | 490.00 |
| Сілтемелер саны | 57 |
| Жинақтау | Аралау гарнитурасы (шина, шынжыр), Шинаға арналған қап, Отын қоспасын дайындауға арналған ыдыс, Құрал-саймандар жинағы, Тісті тірек, Шынжырды қайрауға арналған файл, Қорғаныш көзілдіріктер |
| Қысқаша атауы | FUBAG Шынжырлы ара FPS 46 |
| Ең жоғары баға | 10500.00 |
| Брутто салмағы, кг | 7.3 |
| Таза салмағы, кг | 6.2 |
| Ең төменгі баға | 10500.00 |
| Қуаты, кВТ | 2 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Шынжырлы ара FPS 46 |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Шынжырлы ара FPS 46 + Қап + Май СЫЙЛЫҚҚА |
| Біздің ұсыныстар | СЫЙЛЫҚ, АКЦИЯ |
| Май багының көлемі, л | 0,26 |
| Бактың көлемі, л | 0,55 |
| Қозғалтқыштың көлемі, текше см | 46 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сыйлық: Тауарды байлау | FUBAG Барлық маусымды шынжырлы май 1 литр Super Chain, FUBAG шынжырлы араларына арналған қап-қап (шиналар 14, 16, 18, 20") |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 728 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20170901 |
| Жиынтықтың тауарлары | [] |
| Файлдар | https://fubag.ru/upload/iblock/966/4m8wjwtuoaovd1nm6igg5aqr77e65by2/fbgManual_FPS37_46_56.pdf, https://fubag.ru/upload/iblock/d5d/s3a5h35ypg0caunv0g6a08pdpvx6uh3n/kart_shema_38706.pdf |
| Түсі | Күлгін |
| Тізбек қадамы, дюйм | 3/8" |
| Шина, дюйм | 16" |
| Тауардың ені, мм | 250 |
| Қаптаманың ені, мм | 43 |
| Шиптордың ені | 270.00 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

