
FUBAG 42 см сымсыз көгал шабу машиналарына арналған пышақ
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG 42 см сымсыз көгал шабу машиналарына арналған пышақ
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Материал | Болат |
| Өндіруші | FUBAG |
| Түрі | Пышақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3558 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 641076 |
| Биіктік_шиптор | 30.00 |
| Ұзындығы, мм | 420 |
| Ұзындық_шиптор | 460.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/718/27elglanls9u2yi673eri6u9awpu46gm/641076_V2.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/2cb/d9ac5lgngmc0lponj88n7stawczsaxdy/641076_3.jpg |
| Қысқаша атауы | FUBAG 42 см сымсыз көгал шабу машиналарына арналған пышақ |
| Ең жоғары баға | 940.00 |
| Брутто салмағы, кг | 0,4 |
| Ең төменгі баға | 940.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG 42 см сымсыз көгал шабу машиналарына арналған пышақ |
| Сайттың атауы толық | FUBAG 42 см сымсыз көгал шабу машиналарына арналған пышақ |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 4192 |
| Жиынтықтың тауарлары | [] |
| Түсі | Күлгін |
| Шиптордың ені | 60.00 |
| Штрих-код | 4260686410760 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

