
FUBAG 48 см сымсыз көгал шабу машиналарына арналған пышақ
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG 48 см сымсыз көгал шабу машиналарына арналған пышақ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Кесу элементі | Пышақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3559 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 641077 |
| Биіктік_шиптор | 30.00 |
| Ұзындығы, мм | 480 |
| Ұзындық_шиптор | 520.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/01e/zmo23bttx2w2yuqapnonigjdzawcvs9o/641077_V2.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/870/6wwwg41vws5xvurn9tkdz8op0fk1awx0/641077_3.jpg |
| Қысқаша атауы | FUBAG 48 см сымсыз көгал шабу машиналарына арналған пышақ |
| Ең жоғары баға | 1460.00 |
| Брутто салмағы, кг | 0,468 |
| Материал | Болат |
| Ең төменгі баға | 1460.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG 48 см сымсыз көгал шабу машиналарына арналған пышақ |
| Сайттың атауы толық | FUBAG 48 см сымсыз көгал шабу машиналарына арналған пышақ |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 3647 |
| Жиынтықтың тауарлары | [] |
| Түсі | Күлгін |
| Шиптордың ені | 60.00 |
| Штрих-код | 4260686410777 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

