
FUBAG 51 см сымсыз көгал шабу машиналарына арналған пышақ
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG 51 см сымсыз көгал шабу машиналарына арналған пышақ
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Материал | Болат |
| Өндіруші | FUBAG |
| Түрі | Пышақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3253 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 641078 |
| Биіктік_шиптор | 30.00 |
| Ұзындығы, мм | 510 |
| Ұзындық_шиптор | 550.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/c53/iwkow1yyaxvgcngdij603kicz62126en/641078_V2.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/c00/b1c36syqv39ruj2liabhwfmgy7m4asid/641078_3.jpg |
| Қысқаша атауы | FUBAG 51 см сымсыз көгал шабу машиналарына арналған пышақ |
| Ең жоғары баға | 1560.00 |
| Брутто салмағы, кг | 0,494 |
| Ең төменгі баға | 1560.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG 51 см сымсыз көгал шабу машиналарына арналған пышақ |
| Сайттың атауы толық | FUBAG 51 см сымсыз көгал шабу машиналарына арналған пышақ |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 5367 |
| Жиынтықтың тауарлары | [] |
| Түсі | Күлгін |
| Шиптордың ені | 60.00 |
| Штрих-код | 4260686410784 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

