
641068 өнерге арналған FUBAG 12" шинасы (3/8 дюймдік қадам, ойық ені 0,050")
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
641068 өнерге арналған FUBAG 12" шинасы (3/8 дюймдік қадам, ойық ені 0,050")
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3553 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 641082 |
| Биіктік_шиптор | 5.00 |
| Шинаның ұзындығы (жиынтықта), дюйм | 12 |
| Ұзындық_шиптор | 380.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/2b4/m2ipjf1ffzadbhvbfu6ug0q704chooe6/641082_2.jpg |
| Қысқаша атауы | 641068 өнерге арналған FUBAG 12" шинасы (3/8 дюймдік қадам, ойық ені 0,050") |
| Ең жоғары баға | 1040.00 |
| Брутто салмағы, кг | 0,464 |
| Ең төменгі баға | 1040.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | 641068 өнерге арналған FUBAG 12" шинасы (3/8 дюймдік қадам, ойық ені 0,050") |
| Сайттың атауы толық | 641068 өнерге арналған FUBAG 12" шинасы (3/8 дюймдік қадам, ойық ені 0,050") |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 3177 |
| Түсі | Күлгін |
| Тізбек қадамы, дюйм | 3/8" |
| Ойықтың ені, дюйм | 0,05 |
| Шиптордың ені | 70.00 |
| Штрих-код | 4260686410821 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

