
FB TIG 550W дәнекерлеу машинасына арналған FUBAG алауы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FB TIG 550W дәнекерлеу машинасына арналған FUBAG алауы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3044 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 31881.1 |
| Салмақ | 5,716 кг |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | TIG 240 қыздырғышына арналған шығын материалдары |
| Биіктік_шиптор | 95.00 |
| Жанарғының ұзындығы, м | 8 |
| Ұзындық_шиптор | 535.00 |
| Қысқаша атауы | FUBAG оттық FB TIG 550W |
| Ең жоғары баға | 35290.00 |
| Салқындату әдісі | сұйық |
| Ең төменгі баға | 35290.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG оттық FB TIG 550W |
| Сайттың атауы толық | FB TIG 550W дәнекерлеу машинасына арналған FUBAG алауы |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Аппараттар үшін жарамды | INTIG 400T W DC Pulse, 320 T W DC Pulse , 320T W AC/DC Pulse , 400T W AC/DC Pulse, 500T W AC/DC Pulse |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Дәнекерлеу тогы, А (DC) / ПВ, % | 550 / 100% |
| Дәнекерлеу тогы, А(АС)/ҚТ,% | 385/100% |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 4192 |
| Файлдар | https://fubag.ru/upload/iblock/c2f/atyo452xxa782r2ugubtaz2n6tcezzn1/FB_TIG_550W_31880_31881.pdf |
| Шиптордың ені | 400.00 |
| Штрих-код | 4262356461447 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

