
FUBAG Байланыс ұшының адаптері М6х35 мм (2 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Байланыс ұшының адаптері М6х35 мм (2 дана)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 4687 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | FB.TA.M6.35 |
| Салмақ | 0,022 кг |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Оттық FB 250 |
| ВК-ны түсіру | Y |
| Биіктік_шиптор | 8.00 |
| Ұзындық_шиптор | 155.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/958/3yv7u2j68klt7zqaw1rbdwyfxeu3tcmp/FBTAM6_35_2.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/fdc/1w1xkitum1jznaeje8ll1jmasjrxh2jq/FBTAM6_35_3.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/d0d/1debudr9imc68h0ux2cftt0hsloipiok/FBTAM6_35_4.jpg |
| Қысқаша атауы | FUBAG Байланыс ұшының адаптері М6х35 мм (2 дана) |
| Ең жоғары баға | 260.00 |
| Ең төменгі баға | 260.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Байланыс ұшының адаптері М6х35 мм (2 дана) |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Байланыс ұшының адаптері М6х35 мм (2 дана) |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 3180 |
| Түсі | Күлгін |
| Шиптордың ені | 65.00 |
| Штрих-код | 4262356461539 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

