
FUBAG Газ шүмегі D= 10.5 мм FB 150 (2 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Газ шүмегі D= 10.5 мм FB 150 (2 дана)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 4692 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | FB150.N.10.5 |
| Салмақ | 0,058 кг |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Оттықтар |
| ВК-ны түсіру | Y |
| Биіктік_шиптор | 18.00 |
| Ұзындық_шиптор | 155.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/c5c/1xr1ds9rw5di3c2uwbnxkmhqjz8pcjb9/FB150N105_2.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/5fa/hswqjqhojazax22nyzg69lxgs9wmlhxa/FB150N105_3.jpg |
| Қысқаша атауы | FUBAG Газ шүмегі D= 10.5 мм FB 150 (2 дана) |
| Ең жоғары баға | 510.00 |
| Ең төменгі баға | 510.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Газ шүмегі D= 10.5 мм FB 150 (2 дана) |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Газ шүмегі D= 10.5 мм FB 150 (2 дана) |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 2324 |
| Түсі | Күлгін |
| Шиптордың ені | 90.00 |
| Штрих-код | 4262356461560 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

