
FUBAG газ шүмегі D= 12.0 мм FB 150 (2 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG газ шүмегі D= 12.0 мм FB 150 (2 дана)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 4691 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | FB150.N.12.0 |
| Салмақ | 0,06 кг |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Оттықтар |
| ВК-ны түсіру | Y |
| Биіктік_шиптор | 17.00 |
| Ұзындық_шиптор | 155.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/e17/j582o9wldtgqt5qpw1120zpobt6e5e9i/FB0150N120_1.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/234/1bi789wob2ez08f3ur8ftn21lhdd7f32/FB0150N120_2.jpg |
| Қысқаша атауы | FUBAG газ шүмегі D= 12.0 мм FB 150 (2 дана) |
| Ең жоғары баға | 480.00 |
| Ең төменгі баға | 480.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG газ шүмегі D= 12.0 мм FB 150 (2 дана) |
| Сайттың атауы толық | FUBAG газ шүмегі D= 12.0 мм FB 150 (2 дана) |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 3299 |
| Түсі | Күлгін |
| Шиптордың ені | 90.00 |
| Штрих-код | 4260686417882 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

