
FUBAG Байланыс ұштығы М8х30 мм ECU D=1.0 мм (10 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Байланыс ұштығы М8х30 мм ECU D=1.0 мм (10 дана)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 4694 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | FB.CTM8.30-10 |
| Салмақ | 0,138 кг |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Оттық FB 360 |
| ВК-ны түсіру | Y |
| Биіктік_шиптор | 8.00 |
| Ұзындық_шиптор | 155.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/0c4/293b3j2elpcgrwg90fimvnzamtmviyxb/FBCTM8_30_10_2.jpg |
| Қысқаша атауы | FUBAG Байланыс ұштығы М8х30 мм ECU D=1.0 мм (10 дана) |
| Ең жоғары баға | 1020.00 |
| Ең төменгі баға | 1020.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Байланыс ұштығы М8х30 мм ECU D=1.0 мм (10 дана) |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Байланыс ұштығы М8х30 мм ECU D=1.0 мм (10 дана) |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 2058 |
| Түсі | Күлгін |
| Шиптордың ені | 65.00 |
| Штрих-код | 4262356461829 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

