
FUBAG FB P40 және FB P60 үшін 0,8 мм/20-30А плазмалық саптама (5 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG FB P40 және FB P60 үшін 0,8 мм/20-30А плазмалық саптама (5 дана)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 4689 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | FBP40-60_CT-08 |
| Салмақ | 0,034 кг |
| ВК-ны түсіру | Y |
| Биіктік_шиптор | 15.00 |
| Ұзындық_шиптор | 155.00 |
| Қысқаша атауы | FUBAG FB P40 және FB P60 үшін 0,8 мм/20-30А плазмалық саптама (5 дана) |
| Ең жоғары баға | 1960.00 |
| Ең төменгі баға | 1960.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG FB P40 және FB P60 үшін 0,8 мм/20-30А плазмалық саптама (5 дана) |
| Сайттың атауы толық | FUBAG FB P40 және FB P60 үшін 0,8 мм/20-30А плазмалық саптама (5 дана) |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 1765 |
| Түсі | Күлгін |
| Шиптордың ені | 65.00 |
| Штрих-код | 4262356461850 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

