
FUBAG Плазмалық саптама 1.4 мм/80-90А FB P100 үшін (5 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Плазмалық саптама 1.4 мм/80-90А FB P100 үшін (5 дана)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 4701 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | FBP100_CT-14 |
| Салмақ | 0,064 кг |
| ВК-ны түсіру | Y |
| Биіктік_шиптор | 16.00 |
| Ұзындық_шиптор | 155.00 |
| Қысқаша атауы | FUBAG Плазмалық саптама 1.4 мм/80-90А FB P100 үшін (5 дана) |
| Ең жоғары баға | 3320.00 |
| Ең төменгі баға | 3320.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Плазмалық саптама 1.4 мм/80-90А FB P100 үшін (5 дана) |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Плазмалық саптама 1.4 мм/80-90А FB P100 үшін (5 дана) |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 1733 |
| Түсі | Күлгін |
| Шиптордың ені | 65.00 |
| Штрих-код | 4262356461904 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

