
FUBAG Газ шүмегі D= 16.0 мм ФБ 150 (2 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Газ шүмегі D= 16.0 мм ФБ 150 (2 дана)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 4717 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | FB150.N.16.0 |
| Салмақ | 0,058 кг |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Оттықтар |
| ВК-ны түсіру | Y |
| Биіктік_шиптор | 16.00 |
| Диаметрі, мм | 16 |
| Ұзындық_шиптор | 155.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/1f0/fmgti9ff8p83ra0wrk5y302vm29ci87k/FB150N160_2.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/2c5/iwqhgr691w2xi8yiy8augkj8xa9slj71/FB150N160_3.jpg |
| Саны, дана | 2 |
| Қысқаша атауы | FUBAG Газ шүмегі D= 16.0 мм ФБ 150 (2 дана) |
| Ең жоғары баға | 500.00 |
| Ең төменгі баға | 500.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Газ шүмегі D= 16.0 мм ФБ 150 (2 дана) |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Газ шүмегі D= 16.0 мм ФБ 150 (2 дана) |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 2881 |
| Түсі | Күлгін |
| Шиптордың ені | 90.00 |
| Штрих-код | 4262356461584 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

