
FUBAG Газ шүмегі D= 16.0 мм ФБ 500 (2 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Газ шүмегі D= 16.0 мм ФБ 500 (2 дана)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 4718 |
| Артикул | FB500.N.16.0_HD |
| Салмақ | 0,2 кг |
| ВК-ны түсіру | Y |
| Биіктік_шиптор | 25.00 |
| Диаметрі, мм | 16 |
| Ұзындық_шиптор | 155.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/f8a/95l7msaa44z8azvauemehttk321kz1mh/FB500N160_2.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/660/vfss9oy0v037mbqbpo2z6bkspbd67git/FB500N160_3.jpg |
| Саны, дана | 2 |
| Қысқаша атауы | FUBAG Газ шүмегі D= 16.0 мм ФБ 500 (2 дана) |
| Ең жоғары баға | 1250.00 |
| Ең төменгі баға | 1250.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Газ шүмегі D= 16.0 мм ФБ 500 (2 дана) |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Газ шүмегі D= 16.0 мм ФБ 500 (2 дана) |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 1874 |
| Түсі | Күлгін |
| Шиптордың ені | 90.00 |
| Штрих-код | 4262356461065 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

