
FUBAG Газ шүмегі D= 19 мм FB 400 (2 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Газ шүмегі D= 19 мм FB 400 (2 дана)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 4711 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | FB400.N.19.0 |
| Салмақ | 0,294 кг |
| ВК-ны түсіру | Y |
| Биіктік_шиптор | 27.00 |
| Диаметрі, мм | 19 |
| Ұзындық_шиптор | 155.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/33b/t2ya05bnoq1s0belew09g7xskks30brh/FB400N190_2.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/9cf/52gcnaopdmntbqjye3c36e88evs6cjt6/FB400N190_3.jpg |
| Саны, дана | 2 |
| Қысқаша атауы | FUBAG Газ шүмегі D= 19 мм FB 400 (2 дана) |
| Ең жоғары баға | 4180.00 |
| Ең төменгі баға | 4180.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Газ шүмегі D= 19 мм FB 400 (2 дана) |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Газ шүмегі D= 19 мм FB 400 (2 дана) |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 2604 |
| Түсі | Күлгін |
| Шиптордың ені | 90.00 |
| Штрих-код | 4262356461591 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

