
FUBAG Плазмалық саптама 0.9 мм/30-40А FB P60 үшін (5 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Плазмалық саптама 0.9 мм/30-40А FB P60 үшін (5 дана)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 4714 |
| Артикул | FBP60_CT-09 |
| Салмақ | 0,042 кг |
| ВК-ны түсіру | Y |
| Биіктік_шиптор | 15.00 |
| Диаметрі, мм | 0.9 |
| Ұзындық_шиптор | 155.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/515/ce5sjrcmzhpy6e8r6ibh6uxfobrwk9u0/FBP60CT09_10_11_V1.jpg |
| Саны, дана | 5 |
| Қысқаша атауы | FUBAG Плазмалық саптама 0.9 мм/30-40А FB P60 үшін (5 дана) |
| Ең жоғары баға | 2110.00 |
| Ең төменгі баға | 2110.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Плазмалық саптама 0.9 мм/30-40А FB P60 үшін (5 дана) |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Плазмалық саптама 0.9 мм/30-40А FB P60 үшін (5 дана) |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 1827 |
| Түсі | Күлгін |
| Шиптордың ені | 65.00 |
| Штрих-код | 4262356463656 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

