
FB P60 үшін FUBAG 1.0 мм/40-50А плазмалық саптама (5 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FB P60 үшін FUBAG 1.0 мм/40-50А плазмалық саптама (5 дана)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 8293 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | FBP60_CT-10 |
| Салмақ | 0,042 кг |
| ВК-ны түсіру | Y |
| Биіктік_шиптор | 14.00 |
| Ұзындық_шиптор | 155.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/515/ce5sjrcmzhpy6e8r6ibh6uxfobrwk9u0/FBP60CT09_10_11_V1.jpg |
| Қысқаша атауы | FB P60 үшін FUBAG 1.0 мм/40-50А плазмалық саптама (5 дана) |
| Ең жоғары баға | 2110.00 |
| Ең төменгі баға | 2110.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FB P60 үшін FUBAG 1.0 мм/40-50А плазмалық саптама (5 дана) |
| Сайттың атауы толық | FB P60 үшін FUBAG 1.0 мм/40-50А плазмалық саптама (5 дана) |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 1448 |
| Жиынтықтың тауарлары | [] |
| Түсі | Күлгін |
| Шиптордың ені | 65.00 |
| Штрих-код | 4262356461874 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

