
FUBAG Плазмалық саптама 1.2 мм/60-70А FB P100 үшін (5 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Плазмалық саптама 1.2 мм/60-70А FB P100 үшін (5 дана)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 0.062 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 4713 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | FBP100_CT-12 |
| ВК-ны түсіру | Y |
| Биіктік_шиптор | 160.00 |
| Ұзындық_шиптор | 15.00 |
| Саны, дана | 5 |
| Қысқаша атауы | FUBAG Плазмалық саптама 1.2 мм/60-70А FB P100 үшін (5 дана) |
| Ең жоғары баға | 3210.00 |
| Ең төменгі баға | 3210.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Плазмалық саптама 1.2 мм/60-70А FB P100 үшін (5 дана) |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Плазмалық саптама 1.2 мм/60-70А FB P100 үшін (5 дана) |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 1479 |
| Түсі | Күлгін |
| Шиптордың ені | 65.00 |
| Штрих-код | 4262356464486 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

