
FUBAG газ шүмегі D=16.0 мм FB 360 (2 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG газ шүмегі D=16.0 мм FB 360 (2 дана)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 7957 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | FB360.N.16.0 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Оттық FB 360 |
| ВК-ны түсіру | Y |
| Биіктік_шиптор | 25.00 |
| Ұзындық_шиптор | 160.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/8d8/09dp6w26p1dee1zlffai3od5x0s0xo33/FB360N190_160_120_V1.jpg |
| Қысқаша атауы | FUBAG газ шүмегі D=16.0 мм FB 360 (2 дана) |
| Ең жоғары баға | 1170.00 |
| Ең төменгі баға | 1170.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG газ шүмегі D=16.0 мм FB 360 (2 дана) |
| Сайттың атауы толық | FUBAG газ шүмегі D=16.0 мм FB 360 (2 дана) |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 908 |
| Түсі | Күлгін |
| Шиптордың ені | 95.00 |
| Штрих-код | 4260298385081 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

