
FUBAG газ шүмегі D=17.0mm FB 600W (2 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG газ шүмегі D=17.0mm FB 600W (2 дана)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 8626 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | FB600.N.17.0 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Оттық FB 600W |
| ВК-ны түсіру | Y |
| Биіктік_шиптор | 30.00 |
| Ұзындық_шиптор | 155.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/5aa/e0i74ck85ejgo9u4omhu34ngv28bqv3c/FB600.N.17.0_2.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/b56/ios7y7o7gp6wms3kiwc1nrlaunzad2br/FB600.N.17.0_3.jpg |
| Қысқаша атауы | FUBAG газ шүмегі D=17.0mm FB 600W (2 дана) |
| Ең жоғары баға | 1340.00 |
| Ең төменгі баға | 1340.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG газ шүмегі D=17.0mm FB 600W (2 дана) |
| Сайттың атауы толық | FUBAG газ шүмегі D=17.0mm FB 600W (2 дана) |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Түсі | Күлгін |
| Шиптордың ені | 90.00 |
| Штрих-код | 4262356461614 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

