
FUBAG Газ шүмегі D=18.0 мм FB 250 (2 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Газ шүмегі D=18.0 мм FB 250 (2 дана)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 8582 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | FB250.N.18.0 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Оттық FB 250 |
| ВК-ны түсіру | Y |
| Биіктік_шиптор | 20.00 |
| Ұзындық_шиптор | 160.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/4ef/6sc3q6onxlklvb1f461fkj3mjt4dze42/FB250.N.12.0_2.jpg |
| Қысқаша атауы | FUBAG Газ шүмегі D=18.0 мм FB 250 (2 дана) |
| Ең жоғары баға | 810.00 |
| Ең төменгі баға | 810.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Газ шүмегі D=18.0 мм FB 250 (2 дана) |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Газ шүмегі D=18.0 мм FB 250 (2 дана) |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 743 |
| Түсі | Күлгін |
| Шиптордың ені | 95.00 |
| Штрих-код | 4260298385043 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

