
FUBAG байланыс ұшы M6 X 28мм ECU1.2мм/.045 дюйм (10 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG байланыс ұшы M6 X 28мм ECU1.2мм/.045 дюйм (10 дана)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 4725 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | FB.CTM6.28-12 |
| Салмақ | 0,086 кг |
| ВК-ны түсіру | Y |
| Биіктік_шиптор | 10.00 |
| Ұзындық_шиптор | 160.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/132/qnxov4jmqi43gwp4mh2py8qpqqzqr5rr/FBCTM62806_08_09_10_12_16_V1.jpg |
| Қысқаша атауы | FUBAG байланыс ұшы M6 X 28мм ECU1.2мм/.045 дюйм (10 дана) |
| Ең жоғары баға | 680.00 |
| Ең төменгі баға | 680.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG байланыс ұшы M6 X 28мм ECU1.2мм/.045 дюйм (10 дана) |
| Сайттың атауы толық | FUBAG байланыс ұшы M6 X 28мм ECU1.2мм/.045 дюйм (10 дана) |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 787 |
| Түсі | Күлгін |
| Шиптордың ені | 65.00 |
| Штрих-код | 4262356461744 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

