
FUBAG байланыс ұшы М6х28 мм ECU D=1.4 мм. (10 дана.)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG байланыс ұшы М6х28 мм ECU D=1.4 мм. (10 дана.)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 7795 |
| Артикул | FB.CTM6.28-14 |
| ВК-ны түсіру | Y |
| Биіктік_шиптор | 10.00 |
| Ұзындық_шиптор | 160.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/259/buxwipz7z68nk90xjl1egjyun2orspzp/FB.CTM6.28_14_3.jpg |
| Қысқаша атауы | FUBAG байланыс ұшы М6х28 мм ECU D=1.4 мм. (10 дана.) |
| Ең жоғары баға | 680.00 |
| Ең төменгі баға | 680.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG байланыс ұшы М6х28 мм ECU D=1.4 мм. (10 дана.) |
| Сайттың атауы толық | FUBAG байланыс ұшы М6х28 мм ECU D=1.4 мм. (10 дана.) |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Түсі | Күлгін |
| Шиптордың ені | 65.00 |
| Штрих-код | 4260298385241 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

