
FUBAG байланыс ұшы M8 X 30мм CUCRZR 1.2 мм /.045 дюйм (10 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG байланыс ұшы M8 X 30мм CUCRZR 1.2 мм /.045 дюйм (10 дана)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Сыртқы бұранда | M8 |
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 4726 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | FB.CTM8.30-12L |
| Салмақ | 0,14 кг |
| ВК-ны түсіру | Y |
| Биіктік_шиптор | 10.00 |
| Сымның диаметрі, мм | 1,2 |
| Ұзындығы, мм | 30 |
| Ұзындық_шиптор | 160.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/2dd/g3txj4eiixm4gajcy0rfmo9yylr5g3y3/FBCTM83008L_10L_12L_14L_16L_V1.jpg |
| Саны | 10 |
| Қысқаша атауы | FUBAG байланыс ұшы M8 X 30мм CUCRZR 1.2 мм /.045 дюйм (10 дана) |
| Ең жоғары баға | 1430.00 |
| Ең төменгі баға | 1430.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG байланыс ұшы M8 X 30мм CUCRZR 1.2 мм /.045 дюйм (10 дана) |
| Сайттың атауы толық | FUBAG байланыс ұшы M8 X 30мм CUCRZR 1.2 мм /.045 дюйм (10 дана) |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Түсі | Күлгін |
| Шиптордың ені | 65.00 |
| Штрих-код | 4262356461799 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

