
FUBAG Байланыс ұштығы М8х30 мм CuCrZr D=1.0 мм (10 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Байланыс ұштығы М8х30 мм CuCrZr D=1.0 мм (10 дана)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 8428 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | FB.CTM8.30-10L |
| ВК-ны түсіру | Y |
| Биіктік_шиптор | 10.00 |
| Ұзындық_шиптор | 160.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/2dd/g3txj4eiixm4gajcy0rfmo9yylr5g3y3/FBCTM83008L_10L_12L_14L_16L_V1.jpg |
| Қысқаша атауы | FUBAG Байланыс ұштығы М8х30 мм CuCrZr D=1.0 мм (10 дана) |
| Ең жоғары баға | 1410.00 |
| Ең төменгі баға | 1410.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Байланыс ұштығы М8х30 мм CuCrZr D=1.0 мм (10 дана) |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Байланыс ұштығы М8х30 мм CuCrZr D=1.0 мм (10 дана) |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Жиынтықтың тауарлары | [] |
| Түсі | Күлгін |
| Шиптордың ені | 70.00 |
| Штрих-код | 4262356461805 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

