
FUBAG FB 600W саптаманы бекітуге арналған бұрандалы жең (2 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG FB 600W саптаманы бекітуге арналған бұрандалы жең (2 дана)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 8467 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | FB600.AN |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Оттық FB 600W |
| ВК-ны түсіру | Y |
| Биіктік_шиптор | 25.00 |
| Ұзындық_шиптор | 150.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/8c1/9cfonvv45kou44o0xcekvif64s8s9wy9/FB600.AN_2.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/5c6/3u2ryzd6g8056yks2f219qbn3y6etv4y/FB600.AN_1.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/8c1/9cfonvv45kou44o0xcekvif64s8s9wy9/FB600.AN_2.jpg |
| Қысқаша атауы | FUBAG FB 600W саптаманы бекітуге арналған бұрандалы жең (2 дана) |
| Ең жоғары баға | 1010.00 |
| Ең төменгі баға | 1010.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG FB 600W саптаманы бекітуге арналған бұрандалы жең (2 дана) |
| Сайттың атауы толық | FUBAG FB 600W саптаманы бекітуге арналған бұрандалы жең (2 дана) |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Түсі | Күлгін |
| Шиптордың ені | 70.00 |
| Штрих-код | 4262356461966 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

