
FB P40 және FB P60 үшін FUBAG плазмалық саптамасы 0.9 мм/30-40А (5 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FB P40 және FB P60 үшін FUBAG плазмалық саптамасы 0.9 мм/30-40А (5 дана)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 7835 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | FBP40-60_CT-09 |
| ВК-ны түсіру | Y |
| Биіктік_шиптор | 15.00 |
| Ұзындық_шиптор | 165.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/adb/khsjj1thzp81hc2j7lkko95l88tw3qw2/FBP40_60_CT_09_2.jpg |
| Қысқаша атауы | FB P40 және FB P60 үшін FUBAG плазмалық саптамасы 0.9 мм/30-40А (5 дана) |
| Ең жоғары баға | 2300.00 |
| Ең төменгі баға | 2300.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FB P40 және FB P60 үшін FUBAG плазмалық саптамасы 0.9 мм/30-40А (5 дана) |
| Сайттың атауы толық | FB P40 және FB P60 үшін FUBAG плазмалық саптамасы 0.9 мм/30-40А (5 дана) |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 522 |
| Түсі | Күлгін |
| Шиптордың ені | 70.00 |
| Штрих-код | 4262356461867 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

