
FB P80 үшін FUBAG 1.1 мм/50-60А плазмалық саптама (5 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FB P80 үшін FUBAG 1.1 мм/50-60А плазмалық саптама (5 дана)
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 8573 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | FBP80_CT-11 |
| ВК-ны түсіру | Y |
| Биіктік_шиптор | 15.00 |
| Ұзындық_шиптор | 165.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/239/1x5ox78ubnnoft1cn6vb23uvpgyi57kr/FBP80CT10_11_12_13_V1.jpg |
| Қысқаша атауы | FB P80 үшін FUBAG 1.1 мм/50-60А плазмалық саптама (5 дана) |
| Ең жоғары баға | 2270.00 |
| Ең төменгі баға | 2270.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FB P80 үшін FUBAG 1.1 мм/50-60А плазмалық саптама (5 дана) |
| Сайттың атауы толық | FB P80 үшін FUBAG 1.1 мм/50-60А плазмалық саптама (5 дана) |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Жиынтықтың тауарлары | [] |
| Түсі | Күлгін |
| Шиптордың ені | 70.00 |
| Штрих-код | 4260298384817 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

