
FUBAG Плазмалық саптама 1.5 мм/100-110А FB P100 үшін (5 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Плазмалық саптама 1.5 мм/100-110А FB P100 үшін (5 дана)
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 7584 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | FBP100_CT-15 |
| ВК-ны түсіру | Y |
| Биіктік_шиптор | 15.00 |
| Ұзындық_шиптор | 160.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/f1c/o24vfin18cjz4ve98rh51exp9hu5t11z/FBP100_CT_15_2.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/b90/3ok6dk4xq29p1thmttn412eqwhjaeflz/FBP100CT10_11_12_14_16_V1.jpg |
| Қысқаша атауы | FUBAG Плазмалық саптама 1.5 мм/100-110А FB P100 үшін (5 дана) |
| Ең жоғары баға | 3320.00 |
| Ең төменгі баға | 3320.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Плазмалық саптама 1.5 мм/100-110А FB P100 үшін (5 дана) |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Плазмалық саптама 1.5 мм/100-110А FB P100 үшін (5 дана) |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Жиынтықтың тауарлары | [] |
| Түсі | Күлгін |
| Шиптордың ені | 70.00 |
| Штрих-код | 4260298384886 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

