
FUBAG FB P40 және FB P60 үшін 0.8 мм/20-30А ұзартылған плазмалық саптама (5 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG FB P40 және FB P60 үшін 0.8 мм/20-30А ұзартылған плазмалық саптама (5 дана)
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 8309 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | FBP40-60_CT.EX-08 |
| ВК-ны түсіру | Y |
| Биіктік_шиптор | 15.00 |
| Ұзындық_шиптор | 160.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/92f/jtowvw5s1tmzht81a71pzkoomx1eq51h/FBP40_60_CT.EX_08_2.jpg |
| Қысқаша атауы | FUBAG FB P40 және FB P60 үшін 0.8 мм/20-30А ұзартылған плазмалық саптама (5 дана) |
| Ең жоғары баға | 2840.00 |
| Ең төменгі баға | 2840.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG FB P40 және FB P60 үшін 0.8 мм/20-30А ұзартылған плазмалық саптама (5 дана) |
| Сайттың атауы толық | FUBAG FB P40 және FB P60 үшін 0.8 мм/20-30А ұзартылған плазмалық саптама (5 дана) |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 483 |
| Түсі | Күлгін |
| Шиптордың ені | 70.00 |
| Штрих-код | 4262356461928 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

