
FUBAG Рутилді-целлюлозалық жабыны бар дәнекерлеу электроды FB 46 D3.2 мм (қорап 0.9 кг)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Рутилді-целлюлозалық жабыны бар дәнекерлеу электроды FB 46 D3.2 мм (қорап 0.9 кг)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 6813 |
| Артикул | 41594 |
| Салмақ | 0,944 кг |
| Қаптаманың салмағы, кг | 0,9 |
| ВК-ны түсіру | Y |
| Биіктік_шиптор | 20.00 |
| Диаметрі, мм | 3,2 |
| Ұзындық_шиптор | 355.00 |
| Қысқаша атауы | FUBAG электродтары FB 46 D3.2 мм |
| Ең жоғары баға | 410.00 |
| Электрод маркасы | FB46 |
| Ең төменгі баға | 410.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG электродтары FB 46 D3.2 мм |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Рутилді-целлюлозалық жабыны бар дәнекерлеу электроды FB 46 D3.2 мм (қорап 0.9 кг) |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Қамту | рутил-целлюлозалық |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 3689 |
| Түсі | Күлгін |
| Шиптордың ені | 42.00 |
| Штрих-код | 4260686415949 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

