
FUBAG Байланыс ұштығы М6х25 мм ECU D=1.2 мм (10 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Байланыс ұштығы М6х25 мм ECU D=1.2 мм (10 дана)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 8816 |
| Артикул | FB.CTM6.25-12 |
| Салмақ | 0,056 кг |
| ВК-ны түсіру | Y |
| Биіктік_шиптор | 6.00 |
| Ұзындық_шиптор | 160.00 |
| Қысқаша атауы | FUBAG Байланыс ұштығы М6х25 мм ECU D=1.2 мм (10 дана) |
| Ең жоғары баға | 490.00 |
| Ең төменгі баға | 490.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Байланыс ұштығы М6х25 мм ECU D=1.2 мм (10 дана) |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Байланыс ұштығы М6х25 мм ECU D=1.2 мм (10 дана) |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 1935 |
| Түсі | Күлгін |
| Шиптордың ені | 70.00 |
| Штрих-код | 4260298385180 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

