
Жартылай автоматты дәнекерлеу инверторы FUBAG INMIG 315T SYN LCD + Оттық FB 360 3m
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жартылай автоматты дәнекерлеу инверторы FUBAG INMIG 315T SYN LCD + Оттық FB 360 3m
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Салмақ | 35.882 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 8818 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 31591.1 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Fubag жұмыс костюмі, IQ сериясына арналған дәнекерлеу керек-жарақтары, IQ сериясына арналған электродтар, Fubag қорғаныс костюмі, Дәнекерлеуші сөмкелері, Fubag жұмыс қолғаптары , MIG/MAC дәнекерлеуші маскалары |
| ВК-ны түсіру | Y |
| Биіктік_шиптор | 570.00 |
| Катушканың диаметрі, мм/ салмағы | 300 / 15 |
| Сымның диаметрі, мм | 0,6 - 1,6 |
| Электродтың диаметрі max, мм | 5 |
| Электродтың диаметрі min, мм | 1,6 |
| МИГ/МАГ режиміндегі дәнекерлеу тогының диапазоны, А | 25 - 315 |
| TIG режиміндегі дәнекерлеу тогының диапазоны, А | 10 - 315 |
| ММА режиміндегі дәнекерлеу тогының диапазоны, А | 10 - 315 |
| Ұзындық_шиптор | 760.00 |
| Қорғау класы (IP) | IP23 |
| Оқшаулау сыныбы | H |
| Берілетін роликтер саны | 2 |
| Жинақтау | FB 360 3м (арт. 38446), Жерге тұйықтау кабелі, мыс, 25 мм2 х 3 м, Газ түтігі, 3 м, Ролик 1,0 - 1,2 мм (арт. 31530), Қайтару кабелі 4 м. 35 шаршы.мм. |
| Қысқаша атауы | Жартылай автоматты дәнекерлеу инверторы FUBAG INMIG 315T SYN LCD + Оттық FB 360 3m |
| Ең жоғары баға | 134280.00 |
| Максималды тұтынылатын ток, А | 24 |
| Қысқышы бар мыс жерге тұйықтау кабелі, м | 4 |
| Ең төменгі баға | 134280.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | Жартылай автоматты дәнекерлеу инверторы FUBAG INMIG 315T SYN LCD + Оттық FB 360 3m |
| Сайттың атауы толық | Жартылай автоматты дәнекерлеу инверторы FUBAG INMIG 315T SYN LCD + Оттық FB 360 3m |
| Кейстің болуы | Жоқ |
| Синергияның болуы | Иә |
| Қоректендіру кернеуі, В | 400 |
| Бос жүріс жүрісінің кернеуі, В | 70 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Оттықты салқындату | Әуе |
| Сәйкес оттықтар | мақалалар 38446, 38447, 38448 |
| Тұтынылатын қуат, КВа | 16,5 |
| Тұтынылатын қуат, кВТ | 8,8 |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Жұмыс температурасы, °C | -10...+40 °С |
| ММА қосқышы | DX35 |
| Оттық қосқышы | Euro |
| Импульсті дәнекерлеу режимі | Жоқ |
| Алюминийді дәнекерлеу | Жоқ |
| ПВ кезіндегі дәнекерлеу тогы 100% және t=40 град. Бірге, % | 200 |
| ПВ кезіндегі дәнекерлеу тогы 60% және t=40 град. С, А | 315 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 3890 |
| Мақалалар | Ақаулармен күресу, Алюминийді аргонмен дәнекерлеу: Нені білу керек, Дәнекерлеу машинасы жұмыс істейді, бірақ пісірмейді, Дәнекерлеушінің кеңестері, Дәнекерлеу сабақтары: Дәнекерлеу тігістерінің түрлері |
| Дәнекерлеу түрі | ММА / МИГ/МАГ / ТИГ |
| Жиынтықтың тауарлары | [] |
| Файлдар | https://fubag.ru/upload/iblock/793/n73evlhy3nzvzxw122v6tzhasqzlty5s/31591_manual.pdf, https://fubag.ru/upload/iblock/d0e/74zk6zgpe9lasl9dz2c1edhn6yne7mdf/fb360.pdf |
| Түсі | Күлгін |
| Жиілігі, Гц | 50 |
| Шиптордың ені | 400.00 |
| Штрих-код | 4262356461188 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

