
FUBAG M8*28 мм контактілі ұштық адаптері (2 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG M8*28 мм контактілі ұштық адаптері (2 дана)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 8900 |
| Артикул | FB.TA.M8.28 |
| Салмақ | 0,028 кг |
| ВК-ны түсіру | Y |
| Биіктік_шиптор | 10.00 |
| Ұзындық_шиптор | 160.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/050/l1y380qms73mq3hl0ed4k3h9ds0bytm9/FBTAM828_2.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/256/6mf5p6yx19vvpv15pw22y3dxrhpi3hz7/FBTAM828_V1.jpg |
| Қысқаша атауы | FUBAG M8*28 мм контактілі ұштық адаптері (2 дана) |
| Ең жоғары баға | 250.00 |
| Ең төменгі баға | 250.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG M8*28 мм контактілі ұштық адаптері (2 дана) |
| Сайттың атауы толық | FUBAG M8*28 мм контактілі ұштық адаптері (2 дана) |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 641 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20230619 |
| Түсі | Күлгін |
| Шиптордың ені | 70.00 |
| Штрих-код | 4260298385364 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

