
JET JBM-4 қашау-ойық станогы
JBM-4 – бөлшектерді шпилька-ойық қосылымы арқылы түзу (90°) қондыруға дайындауға арналған қашау-ойық станок. Берік және қатты конструкция тұтас шойын құймаларынан жасалған. Баған жұмыс үстелінің жазықтығына тік бұрышта бекітілген, оның орны реттелмейді, бұл реттеуді жеңілдетеді және машинаның дәлдігін арттырады.
Дайындама координаталық үстелге тірек бойымен орналастырылады және көлбеу осі бар бұрандалы қысқышпен бекітіледі. Тұтқасы бар үлкен маховик бойымен қозғалуға жауапты, шеткі нүктелер реттелетін шеткі аялдамалармен орнатылады. Көлденең қозғалыс қосалқы болып саналады және негізінен кескішті дайындаманың ортасына орнату үшін қолданылады, сондықтан жетекші бұранда маховикпен емес, кішкене илектелген тұтқамен бұрылады. Үстелдің барлық бөлшектері, соның ішінде аялдамалар мен қысқыштар шойыннан жасалған, бұл жұмыс кезінде қаттылық пен дірілдің болмауын қамтамасыз етеді.
Бұрғы-кескіштің берілісі ұзын тұтқамен жүзеге асырылады, оның биіктігі дайындаманың қалыңдығына және "қашау" ұзындығына байланысты реттелуі мүмкін. Жылжымалы бөліктің салмағы газ тоқтауының орнын толтырады.
Бұл станоктың құрылғысының сипаттамалары мен ерекшеліктері стандартты операцияларды орындау үшін оңтайлы болып табылады және оны әуесқойлық және кәсіби мақсаттарда пайдалануға мүмкіндік береді.
Ерекшеліктері:
- Газды тоқтатқышы бар тірек және пиньонды беру механизмі
- Кескіштің беру тетігінің биіктігін жылдам реттеу механизмі
- Фрезерлеу тереңдігінің реттелетін тоқтауы
- Дайындаманың бойлық тірегі
- Дайындаманы бойлық тірекке бұрандалы қысқыш
- Координаттық жұмыс үстелі
- Бойлық ось бойынша жүрістің реттелетін шектегіштері
- Шойыннан құйылған жұмыс үстелі
- Керек-жарақтарға арналған кронштейн
| Жалпы | |
| Кернеу, Жылы | 230 |
| Тұтынылатын (шығыс) қуат, кВТ | 0,55 (0,4) |
| Шпиндельдің бос жүрістегі айналу жиілігі, айн/мин | 1420 айн/мин |
| Бұрғылау патронының қысқышының максималды диаметрі | 13 мм |
| Кескіштің ең үлкен өлшемі (қатты/жұмсақ жыныстар) | 12/ 16 мм |
| Кескіштің жүрісі | 105 мм |
| Үстелден дайындаманың максималды биіктігі, мм | 110 |
| Үстелдің осьтер бойынша жүрісі (бойлық/көлденең) | 150/ 80 мм |
| Жұмыс үстелінің өлшемдері (ЛхШ), мм | 180х160 мм |
| Дайындама тіреуінің өлшемдері (ДхВ) | 180х50 мм |
| Тоқтаудан кескіштің ортасына дейінгі максималды қашықтық | 65 мм |
| Ұзындығы, мм | 275 |
| Ені, мм | 440 |
| Биіктігі, мм | 640 |
| Салмағы, кг | 39 |
| Қаптамадағы ұзындығы, см | 35 |
| Қаптамадағы ені, см | 50 |
| Қаптамадағы биіктігі, см | 70 |
| Қаптамадағы салмағы, кг | 41 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | JET |
| Түрі | Кескіш |
- Бағасы: 325 000 ₸

