
JET 719AS қашау-ойық станогы
Сипаттамасы
ЕРЕКШЕЛІКТЕРІ:
- Газды тоқтатқышы бар тірек және пиньонды беру механизмі
- Қашау тереңдігінің реттелетін тоқтауы
- Дайындаманың бойлық тірегі
- Дайындаманы бойлық тірекке бұрандалы қысқыш
- Дайындаманың реттелетін шеткі тоқтауы
- Осьтер бойынша беру маховиктері бар координаталық жұмыс үстелі
- Осьтер бойынша жүрістің реттелетін шектегіштері
- Ағаш қаптамасы бар шойыннан құйылған жұмыс үстелі
- Еденнен жоғары дайындамалармен жұмыс істеу үшін бағанды 180° бұру мүмкіндігі
Jet 719AS кәсіби қашау және ойық машинасы 719А үлгісімен ортақ негізге ие және жалпы алғанда оған ұқсас, негізгі айырмашылығы координаталық кестенің еңіс механизмі болып табылады. Ол бөлшектерді 90°-тан басқа бұрыштарда біріктіру үшін қажет (көп қырлы терезе жақтаулары сияқты күрделі құрылымдарды жасау үшін қолданылады). Қажетті бұрышты орнату үшін транспортир шкаласы қарастырылған.
Екі ось бойымен берілетін үстел бұрандалы қысқышпен жабдықталған, оның биіктігі 195 мм-ге дейінгі дайындамалар өңделеді. Бөлшектің бір қондырғысында көлденең және бойлық ойықтарды жасау мүмкіндігі жоғары дәлдік пен пайдаланудың қарапайымдылығын қамтамасыз етеді. Бір дайындамалармен бірнеше рет қайталанатын операцияларды орындауға ыңғайлы, реттелетін шеткі аялдама қарастырылған.
Құлыптарды дайын бұйымдарға (есік жапырағы, терезені түптеу және т.б.) бекіту сияқты операцияны олардың үлкендігіне қарамастан да орындауға болады. Ол үшін бұрғылау бөлігі бағанның айналасында 180° бұрылады және осы қалыпта бекітіледі. Бөлшек еденге қажетті қалыңдықтағы төсемдерді қолдана отырып орналастырылады.
Станок салыстырмалы түрде ықшам өлшемдері бар әмбебаптық пен дәлдіктің сәтті үйлесімімен ерекшеленеді.
Станок бөлшектерді жұмыс үстеліне мықтап бекітуге арналған бұрандалы қысқышпен және бірдей бөлшектермен сериялық жұмыс істеуге арналған реттелетін соңғы аялдамамен жабдықталған.
| Қозғалтқыштың тұтынылатын (шығыс) қуаты, кВТ | 1,3 (0,75) |
| Кернеу, Жылы | 230 |
| Өндірістен шығарылды | Y |
| Тауар карточкасындағы аналогы | 10000408M |
| Шпиндельдің бос жүрістегі айналу жиілігі, айн/мин | 1450 |
| Жұмыс үстелінің өлшемдері (ЛхШ), мм | 520х180 мм |
| Үстелдің еңкею бұрышы | 0-35° |
| Бұрғылау патронының қысқышының максималды диаметрі | 13 мм |
| Кескіштің жүрісі | 200 мм |
| Дайындама тіреуінің өлшемдері (ДхВ) | 520 х 90 мм |
| Тоқтаудан кескіштің ортасына дейінгі максималды қашықтық | 100 мм |
| Кескіштің ең үлкен өлшемі (қатты/жұмсақ жыныстар) | 19/ 25 мм |
| Үстелден дайындаманың максималды биіктігі, мм | 195 |
| Үстелдің осьтер бойынша жүрісі (бойлық/көлденең) | 400/ 100 мм |
| Өндіруші ел | Тайвань |
| Ұзындығы, мм | 650 |
| Ені, мм | 500 |
| Биіктігі, мм | 1760 |
| Салмағы, кг | 125 |
| Қаптамадағы ұзындығы, см | 98 |
| Қаптамадағы ені, см | 59 |
| Қаптамадағы биіктігі, см | 12,05 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | JET |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

