
JET 720HD 230В қашау-ойық станогы
Сипаттамасы
ЕРЕКШЕЛІКТЕРІ:
- Газды тоқтатқышы бар тірек және пиньонды беру механизмі
- Қашау тереңдігінің реттелетін тоқтауы
- Дайындаманың бойлық тірегі
- Дайындаманы бойлық тірекке бұрандалы қысқыш
- Дайындаманың реттелетін шеткі тоқтауы
- Кескішті үш координаталық ось бойынша жылжыту
- Бойлық және тік осьтер бойынша жүрістің реттелетін шектегіштері
- Жұмыс үстелін еңкейту мүмкіндігі
- Ағаш қаптамасы бар шойыннан құйылған жұмыс үстелі
- Алынбалы жұмыс үстелі
- Жұмыс үстелін сақтауға арналған кронштейн
- Жоғары дайындамалармен жұмыс істеуге арналған реттелетін төменгі аялдама
Jet 720HD — қашау-ойықтау жұмыстарына арналған өнеркәсіптік деңгейдегі станок; қуатты қозғалтқышпен жабдықталған (орындалуына байланысты 3 немесе 1 фазалы) берік, сенімді және берік конструкцияға ие, ол әртүрлі дайындамалармен ыңғайлы жұмыс істеу үшін қайта реттеуге мүмкіндік береді.
Маңызды ерекшеліктердің бірі – жиі болатындай, үстелде емес, бұрғылау бөлігінде орналасқан екі ось бойынша берудің координаталық механизмі. Бұл өте маңызды, өйткені бұл позицияда оны дайындаманы орналастырудың кез келген тәсілінде қолдануға болады. Және олардың бірнешеуі қамтамасыз етілген: көлденең немесе көлбеу (0-45° бұрышта оңға) үстелде, тігінен солға бұрылған үстелде (соңынан қашау кезінде ыңғайлы), төменгі реттелетін аялдамада (үстел алынып тасталады және шкафтың бүйіріндегі сақтау кронштейніне бекітіледі). Бөлшекті орнатудың бұл нұсқалары барлық стандартты қажеттіліктерді қанағаттандырады және ойықтарды тік бұрышпен және еңіспен, шағын дайындамаларда және дайын бұйымдарда, пластинада немесе ұшынан қашауға мүмкіндік береді.
Типтік бөлшектермен сериялық жұмыс істеу үшін осьтердің жүруін шектеу үшін реттелетін шеткі аялдама мен тығындар қарастырылған.
| Қозғалтқыштың тұтынылатын (шығыс) қуаты, кВТ | 2,0 (1,1) |
| Кернеу, Жылы | 230 |
| Өндірістен шығарылды | Y |
| Шпиндельдің бос жүрістегі айналу жиілігі, айн/мин | 1450 |
| Жұмыс үстелінің өлшемдері (ЛхШ), мм | 370х180 мм |
| Үстелдің еңкею бұрышы | -90°/0-45° |
| Бұрғылау патронының қысқышының максималды диаметрі | 13 мм |
| Кескіштің жүрісі | 155 мм |
| Дайындама тіреуінің өлшемдері (ДхВ) | 520 х 300 мм |
| Тоқтаудан кескіштің ортасына дейінгі максималды қашықтық | 85 мм |
| Кескіштің ең үлкен өлшемі (қатты/жұмсақ жыныстар) | 19/ 25 мм |
| Үстелдің осьтер бойынша жүрісі (бойлық/көлденең) | 230/ 85 мм |
| Дайындаманың үстелден / табаннан максималды биіктігі, мм | 290 / 1170 |
| Өндіруші ел | Тайвань |
| Ұзындығы, мм | 650 |
| Ені, мм | 550 |
| Биіктігі, мм | 2030 |
| Салмағы, кг | 220 |
| Қаптамадағы ұзындығы, см | 74,5 |
| Қаптамадағы ені, см | 85 |
| Қаптамадағы салмағы, кг | 290 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | JET |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

