
Макита 3707 жиекті фрезер
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тірек пен пиньон механизмі арқылы биіктікті реттеу.
Тар корпус кез келген ұстауға ыңғайлы.
Резеңкеленген ендірмелер құралдың сырғып кетуін болдырмайды және оны толық бақылауды қамтамасыз етеді.
Тегіс тірек табаны мөлдір пластиктен жасалған және фрезерлеу аймағындағы дайындаманың бетінің көрінісін шектемейді.
Жеткізу көлемі: Makita 3707 қолмен жиекті фрезер, параллель тоқтату, контурлық бағыттаушы, кілттер, шаблон бағыттағышы, карбидті фреза (6 мм).
| Қуаты (Вт) | 440.0 Вт |
| Фрезер түрі | жиек-ілмекті |
| Макс. айналымдар | 35000 айн/мин |
| Кәсіби | Иә |
| Жеткізіледі | қорапта |
| Кепілдік | 12 ай |
| Брутто салмағы | 2 келі |
| Өндіруші ел | Жапония |
| Жалпы | |
| Цанга | 6 мм |
| Шпиндельді құлыптау | Иә |
| Таза салмақ | 1.20 кг |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Makita |
- Бағасы: 88 500 ₸

