
JET JMS-12SB кескіш ара
JMS-12SB — Үлкен дискі (305 мм) және қуатты (1,8 кВТ) қозғалтқышы бар кескіш ара. Ол жылжымалы бойлық беріліс бағыттағыштары жоқ ара бөлігінің қатты бекітілуімен дәстүрлі конструкцияға ие, соның арқасында ол салыстырмалы түрде ықшам және кеңістігі шектеулі шеберханаларда және шығу орындарында орнатуға ыңғайлы.
Еңкею бұрышын реттеу диапазоны екі жаққа да үш градусқа созылған: бірінде 48°-қа дейін және вертикальдан екіншісінде -3°-қа дейін. Мұндай мәндерді орнату қажеттілігі сирек кездесетіндіктен, механизмде 0° және 45° мәндерінің қатаң аялдамалары бар, олар құлыптау істікшесін басу арқылы жойылады. Ара бөлігін үстелге қатысты бұру 48° бұрышқа дейін, бірақ екі бағытта да мүмкін. Таңдалған мәнді бекіту бұрандалы қысқыштың тұтқасын айналдыру арқылы немесе алдын ала орнатылған мәндердің серіппелі тығынымен жүзеге асырылады (0, 15, 22.5, 31.6, 45 және 48°), ол тұтқаның үстіндегі "қойындыны" басу арқылы жойылады.
Ерекшеліктері:
- Алюминийден құйылған жұмыс үстелі
- Қозғалтқышты өшіргеннен кейін жылдам тежеу жүйесі
- Ара полотносын ауыстыруды жеңілдету үшін білікті құлыптау механизмі
- Ара полотносының еңісін реттеу
- Ара полотносының айналуын реттеу
- Әдеттегі бұрылу бұрыштарының тығыны
- Дайындаманы қысу
- Тасымалдауға арналған тұтқа
| Жалпы | |
| Кернеу, Жылы | 230 |
| Тұтынылатын қуат, кВТ | 1,8 кВТ |
| Ара полотносының бос жүрістегі айналу жиілігі, айн/мин | 3800 айн/мин |
| Аралау дискісінің сыртқы (қондыру) диаметрі, мм | 305 (30) мм |
| Ара полотносының еңкею бұрышы | -3-0º-48º |
| Аралау дискісінің бұрылу бұрышы | -48º-0º-48º |
| 0° және 45° бұрышпен кесудің максималды тереңдігі, мм | 98 және 50 мм |
| 0° және 45° бұрылыспен кесудің максималды ені | 198 және 152 мм |
| Жұмыс үстелінің ені | 550 мм |
| Сору штуцерінің диаметрі, мм | 32 мм |
| Ұзындығы, мм | 650 мм |
| Ені, мм | 560 мм |
| Биіктігі, мм | 600 мм |
| Салмағы, кг | 16 |
| Қаптамадағы ұзындығы, см | 64 |
| Қаптамадағы ені, см | 52 |
| Қаптамадағы биіктігі, см | 45 |
| Қаптамадағы салмағы, кг | 19 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | JET |
- Бағасы: 147 000 ₸

