
JET JWBS-15-M 230В таспалы аралау станогы
Jet JWBS-15 - кәсіби пайдалануға арналған таспалы араның жаңа буыны. Оның негізгі артықшылығы, өткен ұрпақтардың аналогтары аясында, аралау биіктігінің жоғарылауы болып табылады. Бұл параметр бөлгіш функцияларын қабылдай алатын әмбебап машинаны қажет ететіндер үшін өте маңызды. Параллель екпін де осындай жұмыстарға бейімделген: бағыттаушы профильді бүйір бетіне тігінен орнатуға болады, осылайша тегіс дайындамалар жұқа табақтарға еріген кезде оларды мықтап бекітеді. Тұтастай алғанда, бүйірлік қоршау конструкциясы өте жақсы жасалған және ең қатаң талаптарға жауап береді: профиль қатты және берік, цилиндрлік бағыттаушы бойымен қозғалатын тұтас шойын кронштейнге бекітілген. Дөрекі (қолмен) және дәл (микрометрлік бұранда арқылы) орнату қарастырылған.
Жұмыс үстелі шойыннан жасалған, ол сүйенетін айналмалы сегменттер бірдей материалдан жасалған. Еңкейту иінді айналдыру арқылы беріліс механизмі арқылы жүзеге асырылады және екі бағытта да мүмкін (станокқа қарай 5° және одан 45°). Шаңды кетірудің ең жоғары тиімділігі үшін 100 миллиметрлік екі құбыр орнатылған: біреуі жұмыс бетінің астында, екіншісі корпустың төменгі жағында.
Таспаны керу және орталықтандыру механизмі шарикті мойынтіректердегі үш роликті бағыттағыштардың екі тобын, керілу деңгейінің көрсеткіш индикаторын, реттеуші маховиктерді, екі тексеру терезесін және жылдам керілу-босату тұтқасын қамтиды. Бұл мүлдем кең таралған емес, өйткені оның екі емес, үш бекітілген орны бар: жұмыс (тығыз керілген), сақтауға арналған (таспа бос, бірақ шығырларда ұсталады) және қызмет көрсету (пышақты ауыстыру үшін). Жұмыстың бірқалыптылығын жақсарту үшін бұрынғыдай дөңгелектер түрінде емес, массивті корпусы бар шойын шкивтері қолданылады.
Қосылу түріне байланысты (бір немесе үш фазалы) модель сәйкесінше "М" немесе "Т" атауында қосымша әріппен белгіленеді. Осыған байланысты қуат та өзгереді.
Ерекшеліктері:
- Ара полотносының роликті бағыттағыштары
- Ара полотносының үш позициялы жылдам керілу және босату тұтқасы
- Тұтқаны айналдыру арқылы аралау үстелінің еңісін реттеу
- Тұтқаны айналдыру арқылы аралау биіктігін реттеу
- Шойыннан құйылған жұмыс үстелі
- Микро реттеумен екі позициялы реттелетін параллель тоқтау
- Т-тәрізді ойық бойымен бағыттауышы бар жылжымалы бұрыштық тіреуіш
| Жалпы | |
| Кернеу, Жылы | 230 |
| Тұтынылатын (шығыс) қуат, кВТ | 1,8 (1,1) |
| Жайма қозғалысының жылдамдығы, м/мин | 760 |
| Аралау полотносының ұзындығы, мм | 3380 мм |
| Аралау полотносының ені, мм | 3-25 мм |
| Шкивтердің диаметрі, мм | 375 мм |
| Жұмыс үстелінің еңкею бұрышы | -5°-0-45° |
| Дайындаманың максималды биіктігі, мм | 356 мм |
| Дайындаманың ең үлкен ені (рамаға дейінгі саңылау), мм | 360 |
| Жұмыс үстелінің өлшемдері (ЛхШ), мм | 405х545 |
| Сору штуцерінің диаметрі, мм | 100 |
| Өндіруші ел | Тайвань |
| Ұзындығы, мм | 810 |
| Ені, мм | 750 |
| Биіктігі, мм | 1880 |
| Салмағы, кг | 174 |
| Қаптамадағы ұзындығы, см | 76 |
| Қаптамадағы ені, см | 62,5 |
| Қаптамадағы биіктігі, см | 20,2 |
| Қаптамадағы салмағы, кг | 203 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | JET |
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: 1 943 000 ₸

