
JET JWBS-18-M 230В таспалы аралау станогы
Jet JWBS-18 – кәсіби қолдануға арналған жаңа таспалы ара. Оның өткен ұрпақтардың аналогтары аясындағы басты артықшылығы – аралау биіктігінің жоғарылауы. Бұл параметр бөлгіш функцияларын қабылдай алатын әмбебап машинаны қажет ететіндер үшін өте маңызды. Параллель екпін де осындай жұмыстарға бейімделген: бағыттаушы профильді бүйір бетіне тігінен орнатуға болады, осылайша тегіс дайындамалар жұқа табақтарға еріген кезде оларды мықтап бекітеді. Тұтастай алғанда, бүйірлік қоршау конструкциясы өте жақсы жасалған және ең қатаң талаптарға жауап береді: профиль қатты және берік, цилиндрлік бағыттаушы бойымен қозғалатын тұтас шойын кронштейнге бекітілген. Дөрекі (қолмен) және дәл (микрометрлік бұранда арқылы) орнату қарастырылған.
Жұмыс үстелі шойыннан жасалған, ол сүйенетін айналмалы сегменттер бірдей материалдан жасалған. Еңкейту иінді айналдыру арқылы беріліс механизмі арқылы жүзеге асырылады және екі бағытта да мүмкін (станокқа қарай 5° және одан 45°). Шаңды кетірудің ең жоғары тиімділігі үшін 100 миллиметрлік екі құбыр орнатылған: біреуі жұмыс бетінің астында, екіншісі корпустың төменгі жағында.
Таспаны керу және орталықтандыру механизмі шарикті мойынтіректердегі үш роликті бағыттағыштардың екі тобын, керілу деңгейінің көрсеткіш индикаторын, реттеуші маховиктерді, екі тексеру терезесін және жылдам керілу-босату тұтқасын қамтиды. Бұл мүлдем кең таралған емес, өйткені оның екі емес, үш бекітілген орны бар: жұмыс (тығыз керілген), сақтауға арналған (таспа бос, бірақ шығырларда ұсталады) және қызмет көрсету (пышақты ауыстыру үшін). Жұмыстың бірқалыптылығын жақсарту үшін бұрынғыдай дөңгелектер түрінде емес, массивті корпусы бар шойын шкивтері қолданылады.
JWBS-18-де белдікті қайта орнату арқылы ауысатын екі жылдамдық бар. Қосылу түріне байланысты (бір немесе үш фазалы) модель сәйкесінше "М" немесе "Т" атауында қосымша әріппен белгіленеді. Осыған байланысты қуат та өзгереді.
Ерекшеліктері:
- Ара жолағының екі қозғалыс жылдамдығы
- Ара полотносының роликті бағыттағыштары
- Ара полотносының үш позициялы жылдам керілу және босату тұтқасы
- Тұтқаны айналдыру арқылы аралау үстелінің еңісін реттеу
- Тұтқаны айналдыру арқылы аралау биіктігін реттеу
- Шойыннан құйылған жұмыс үстелі
- Микро реттеумен екі позициялы реттелетін параллель тоқтау
- Т-тәрізді ойық бойымен бағыттауышы бар жылжымалы бұрыштық тіреуіш
| Жалпы | |
| Кернеу, Жылы | 230 |
| Тұтынылатын (шығыс) қуат, кВТ | 2,4 (1,5) |
| Жайма қозғалысының жылдамдығы, м/мин | 580 және 900 |
| Аралау полотносының ұзындығы, мм | 3810 мм |
| Аралау полотносының ені, мм | 3-30 мм |
| Шкивтердің диаметрі, мм | 470 мм |
| Жұмыс үстелінің еңкею бұрышы | -5°-0-45° |
| Дайындаманың максималды биіктігі, мм | 406 мм |
| Дайындаманың ең үлкен ені (рамаға дейінгі саңылау), мм | 457 |
| Жұмыс үстелінің өлшемдері (ЛхШ), мм | 508х690 |
| Сору штуцерінің диаметрі, мм | 100 |
| Өндіруші ел | Тайвань |
| Ұзындығы, мм | 865 |
| Ені, мм | 915 |
| Биіктігі, мм | 2035 |
| Салмағы, кг | 217 |
| Қаптамадағы ұзындығы, см | 77,5 |
| Қаптамадағы ені, см | 66 |
| Қаптамадағы биіктігі, см | 217 |
| Қаптамадағы салмағы, кг | 261 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | JET |
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: 2 262 000 ₸

