
Powermatic PM1500-M 230В таспалы аралау станогы
PM1500 — кәсіби дәрежедегі Powermatic таспалы аралау станогы. Бұл брендтің жабдықтары жоғары техникалық деректерді, сенімділік пен ұзақ мерзімділікті, қуат резервін, жұмыс пен техникалық қызмет көрсетуді жеңілдететін әртүрлі жүйелермен жақсы жабдықты, сондай-ақ корпус пен басқару элементтерінің жоғары сапалы сыртқы әрлеуін біріктіреді.
Станок полиуретанмен қапталған шойын шкивтері және сол материалдан жасалған кронштейні бар шойын үстелі орнатылған қатты болат жақтауға негізделген. Таспаны керу үшін келесі позицияларға ие рычаг қарастырылған: "жұмыс"/ "сақтау"/ "ауыстыру". Кенепті бекіту шарикті мойынтіректері бар үш нүктелі роликті бағыттағыштармен жүзеге асырылады. Үстіңгі рельстер тұтқасы бар үлкен хромдалған маховиктен басқарылатын тісті көтеру және түсіру механизмі бар жылжымалы рельске орнатылады.
Корпустың төменгі жағында авариялық тоқтату басқышы орналасқан. Ол коммутатордың функцияларын ішінара қайталайды ("үстелдегі" үстелдің жанында орналасқан), бірақ одан айырмашылығы, ол сонымен қатар механикалық тежеуді қамтамасыз етеді, бұл жұмыс уақытын қысқартады.
Машинаны жеткізу көлеміне кронштейні мен бағыттаушы профилі бар параллель аялдама кіреді. Бекіту ұзын сапты эксцентрлік қысқышпен жүзеге асырылады. Жолақтың өзі жалпақ, кең панель түрінде жасалған. Оны тігінен (жұқа және биік дайындамалармен жұмыс істегенде ыңғайлы) немесе тегіс етіп орнатуға болады. Қисық сызықты дайындаманың шетінен бірдей шегініспен аралау кезінде кең штанганың орнына параллель тоқтаудың негізіне орнатылатын цилиндрлік штифті тоқтатқыш қолданылады. Жұмыс үстелінің бетінде жылжымалы бұрыштық тоқтауға арналған Т-тәрізді ойық (жеткізу көлеміне кіреді).
Аспирациялық жүйеге қосылу үшін үгінділерді тиімді жинау мен жоюды қамтамасыз ететін 100 мм екі құбыр қарастырылған.
Ерекшеліктері:
- Ара полотносының роликті бағыттағыштары
- Ара полотносының үш позициялы жылдам керілу және босату тұтқасы
- Тұтқаны айналдыру арқылы аралау үстелінің еңісін реттеу
- Тұтқаны айналдыру арқылы аралау биіктігін реттеу
- Шойыннан құйылған жұмыс үстелі
- Эксцентрлік қысқышы бар екі позициялы реттелетін параллель тоқтау
- Реттелетін параллель тоқтау
- Т-тәрізді ойық бойымен бағыттауышы бар жылжымалы бұрыштық тіреуіш
- Таспалы тежегішпен біріктірілген авариялық өшіру басқышы
| Жалпы | |
| Кернеу, Жылы | 230 |
| Тұтынылатын (шығыс) қуат, кВТ | 3,5 (2,2) |
| Жайма қозғалысының жылдамдығы, м/мин | 750 |
| Аралау полотносының ұзындығы, мм | 3886 мм |
| Аралау полотносының ені, мм | 3-25 мм |
| Шкивтердің диаметрі, мм | 380 мм |
| Жұмыс үстелінің еңкею бұрышы | -10º-0-45º |
| Дайындаманың максималды биіктігі, мм | 355 мм |
| Дайындаманың ең үлкен ені (рамаға дейінгі саңылау), мм | 368 |
| Жұмыс үстелінің өлшемдері (ЛхШ), мм | 546х406 мм |
| Сору штуцерінің диаметрі, мм | 2х100 мм |
| Өндіруші ел | Тайвань |
| Ұзындығы, мм | 768 |
| Ені, мм | 873 |
| Биіктігі, мм | 2038 |
| Салмағы, кг | 179 |
| Қаптамадағы ұзындығы, см | 80 |
| Қаптамадағы ені, см | 90 |
| Қаптамадағы биіктігі, см | 205 |
| Қаптамадағы салмағы, кг | 228 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Powermatic |
- Бағасы: 2 210 000 ₸

