
JET JWBS-8-M 230В таспалы аралау станогы
Сипаттамасы
Ерекшеліктері:
- Ара полотносының сырғымалы штифті бағыттағыштары
- Аралау үстелінің еңісін реттеу
- Тұтқаны айналдыру арқылы аралау биіктігін реттеу
- Болат табақтан жасалған жұмыс үстелі
- Реттелетін параллель тоқтау
Jet JWBS-8-M хоббиге және үйдегі, гараждағы немесе фермадағы кездейсоқ жұмыстарға арналған ықшам жолақты аралау машинасы. Оның құрылғысы өте ұтымды, бұл дизайнды қиындатпай, таспалы араның барлық стандартты функцияларын орындауға мүмкіндік берді. Диаметрі 210 мм жетек шкиві қозғалтқыш білігіне тікелей орнатылады: ол минутына 1420 айналым жасайды және төмендеткіш беріліс қорабы қажет емес. Бағыттаушы қалақшалар цилиндрлік түйреуіштер түрінде жасалады, олар таспаны ұштарымен ұстайды. Таспа тозған сайын немесе ауыстырылған кезде олар ось бойымен сырғыту және алтыбұрышты бұрандалармен қысу арқылы реттеледі. Бойлық тірек шарикті мойынтірегі бар роликпен қамтамасыз етіледі. Барлық жоғарғы түйін дайындаманың қалыңдығына байланысты түсіріледі және көтеріледі; сол сияқты реттелген төменгі түйін жұмыс үстелінің астына бекітілген.
Түзу сызық бойынша аралау үшін станок жиынтығына параллель тіреуіш қосылған. Ол үстелдің ернеуіне бекітіліп, жиегі бойымен солға немесе оңға жылжиды. Реттеуге ыңғайлы болу үшін миллиметрлік шкала кесу жазықтығында бастапқы санаумен қамтамасыз етілген. Бұрыштық кесулерді орындау үшін үстелді 45 градусқа дейін бұрышқа еңкейтуге болады.
Машинаны сору жүйесіне қосу ұсынылады: жоңқалы сорғы саптамасының диаметрі 35 мм және төменгі корпуста орналасқан.
| Кернеу, Жылы | 230 |
| Тұтынылатын (шығыс) қуат, кВТ | 0,25 (0,18) |
| Жайма қозғалысының жылдамдығы, м/мин | 900 |
| Аралау полотносының ұзындығы, мм | 1400 |
| Аралау полотносының ені, мм | 3-8 мм |
| Шкивтердің диаметрі, мм | 210 мм |
| Жұмыс үстелінің еңкею бұрышы | 0-45º |
| Дайындаманың максималды биіктігі, мм | 80 |
| Дайындаманың ең үлкен ені (рамаға дейінгі саңылау), мм | 205 мм |
| Жұмыс үстелінің өлшемдері (ЛхШ), мм | 305х305 мм |
| Сору штуцерінің диаметрі, мм | 35 |
| Өндірістен шығарылды | Y |
| Тауар карточкасындағы аналогы | JT1-433 |
| Ұзындығы, мм | 405 |
| Ені, мм | 440 |
| Биіктігі, мм | 690 |
| Салмағы, кг | 20 |
| Қаптамадағы ұзындығы, см | 47 |
| Қаптамадағы ені, см | 30,5 |
| Қаптамадағы биіктігі, см | 81 |
| Қаптамадағы салмағы, кг | 25 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | JET |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

