
JET JWBS-14Q 230В таспалы аралау станогы
Сипаттамасы
ЕРЕКШЕЛІКТЕРІ:
- Ара полотносының роликті бағыттағыштары
- Ара полотносының жылдам тарту және босату тетігі
- Аралау үстелінің еңісін реттеу
- Тұтқаны айналдыру арқылы аралау биіктігін реттеу
- Шойыннан құйылған жұмыс үстелі
- Эксцентрлік қысқышы бар реттелетін параллель тоқтау
- Т-тәрізді ойық бойымен бағыттауышы бар жылжымалы бұрыштық тіреуіш
Jet JWBS-14Q - шағын жеке шеберхана жағдайында күнделікті жұмысқа жарамды кәсіби таспалы ара. Қатты жақтау, массивтік конструкция (97 кг) және аралау дискілерін таңдаудың кеңейтілген диапазоны (3-25 мм) аралау дискісін радиуста да, түзу сызықта да жақсырақ бейімдеуге мүмкіндік береді. Дайындаманың максималды рұқсат етілген биіктігі 200 мм құрайды және көптеген жұмыстарды орындауға мүмкіндік береді.
Пайдаланудың және баптаудың қарапайымдылығына ерекше назар аударылады: пышақтың керілуіне/босатылуына процеске жеке рычаг жауап береді, кесу биіктігін орнату айналмалы "қанаты" бар тірек пен пиньон механизмі арқылы жүзеге асырылады, эксцентрик типті параллель тоқтау құлпы бір уақытта қамтамасыз етеді. дәлдік пен орнату жылдамдығы. Ара полотносының үстіңгі және астыңғы жағында мойынтіректердегі үш роликті тіректер тіреледі. Бұл опция орташа қатаң бекітуді қамтамасыз етеді және сенімділік пен реттеудің қарапайымдылығымен ерекшеленеді.
| Қозғалтқыштың тұтынылатын (шығыс) қуаты, кВТ | 1,0 (0,6) |
| Дайындаманың максималды биіктігі, мм | 200 мм |
| Кернеу, Жылы | 230 |
| Жайма қозғалысының жылдамдығы, м/мин | 800 м/мин |
| Шкивтердің диаметрі, мм | 355 мм |
| Өндірістен шығарылды | Y |
| Тауар карточкасындағы аналогы | JT1-394 |
| Жұмыс үстелінің өлшемдері (ЛхШ), мм | 385х500 мм |
| Сору штуцерінің диаметрі, мм | 100 |
| Аралау полотносының ұзындығы, мм | 2560 мм |
| Аралау полотносының ені, мм | 3-25 мм |
| Жұмыс үстелінің еңкею бұрышы | -10°-0-45° |
| Дайындаманың ең үлкен ені (рамаға дейінгі саңылау), мм | 350 мм |
| Өндіруші ел | Тайвань |
| Ұзындығы, мм | 650 |
| Ені, мм | 770 |
| Биіктігі, мм | 1800 |
| Салмағы, кг | 97 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | JET |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

